>

Doručení:

Do 3-7 dnů od objednávky. V případě platby na účet až od přijetí platby.

Kanekalon:

Umělé syntetické vlákno, které přidá účesu na objemu. Dobrá varianta pro zkoušku barvy vlasů, než je obarvíme. Či oživení každodenního nošení. Vlasy neničí. Jedno balení vyjde do jednoho až 5 francouzských copů a až 20 indiánských copů (záleží na požadované tloušťce). Vlasy se s kanekalonem dají mýt přirozeně šamponem, ale hlavně opatrně (nedrbat!!:)) Vlákna jsou jemná, ale když se s nimi zachází jemně a poté se pořádně utáhnou do copů, vydrží indiánský účes i dva měsíce…a o starost je postaráno! Mytí stačí jednou za týden..v letních dnech podle Vašeho uvážení (když se pokožka zapotí, mohla by se udělat vyrážka – doporučuji mazat krémem, či kokosovým olejem – ten je dobrý použít i po rozpletení, na oživení) 

Dredy:

Přírodní dredy jsou vyrobené ze šetrné ovčí vlny. Lehčí a hebčí varianta než u kanekalonu. I když je na hlavě 80 kusů, stále máte pocit lehkosti. Tím, že se dredy dělají ručně, je také mnohem více variant kombinování barev, či následného obarvení (používat se mohou přírodní barvy). Mytí dredů také stačí jednou za týden až 14 dní. Namočením sice nasáknou, zato jdou krásně vyždímat, vysušit a jsou zas krásně voňavé..:) Napletení zvládne skoro každý! Stačí přeložený dred přidat k pramenu vlasu, oplést copánkem a na konci zagumičkovat, nebo obtočit provázkem…Nejčastěji vyrábíme dredy dvojité (jeden kus je opletený a druhý krásně volný bez Vašich vlasů), ale čas od času vyrobíme i dredy jednotné nahakovací = možnost domluvy. 

Sekáč:

Všechny kousky jsou nošené, čisté, vyžehlené vyvoňené..Někdy se může stát, že daný kousek má nějakou vadu. Za to bohužel 100% neručíme, přece jenom jsou to věci z druhé ruky. Každopádně se snažíme na detail upozornit. 

Poukázky:

V tištěné verzi zasíláme poštou. Všechny platné do konce srpna. (Na léto doporučujeme domluvu předem, bývá od července velmi plno..:)